Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nespavost

8. 1. 2010

Nevím čím to je.Trpět nespavostí je docela blbý.Půl roku jsem byla v pohodě a najednou je to zase zpátky.Moje milovaná psycholožka Iva M. si myslí že je to stresem.Je to prý naprosto normální jev.Ale to proč jsem naprosto čilá,i přesto že se nevyspím to už mi nevysvětlila.Prakticky celý den jsem v pohodě,k večeru to na mě padne,ale dá se to.Jenže večer není po spánku ani památky.Jako kdyby moje tělo to slovo vůbec neznalo.

Kurňik šopa já chci zase normálně spát!Co jsem komu udělala.Jen 8 hodin čistého času,nádherného a sladkého spánku.Nic víc nechci.Ale asi je to krapet moc no.Těším se až tu písemku z matiky budu mít za sebou.Ale raději nechci vidět výsledky.Bude to stát za starou bačkoru.V matice jsem naprostý blbec.Pokud si myslíte že jste na tom s matikou nejhůře,že na světě nikdo horší není.Přehodnoťte svůj názor,protože já jsem totální debil.Větší snad ani není.

No má z toho docela hrůzu,ale nějak to zvládnout musím.A já doufám že to dámNo nic lidičky já jdu zase zkusit usnout.Držte mi palce protože jinak zítra budu vraždit pohledem

Dobrou noc a sladké sny

                                               Vaše Kritička

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář