Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šikana ve školách nezná mezí

9. 2. 2010

www.novinky.cz/domaci/191604-na-dolejsovu-dceru-ve-skole-utoci-kvuli-jejimu-otci.html

Tento článek jsem dnes četla. Dolejšova dcera je šikanována kvůli tomu, že její otec je komunista. Vylepovali po gymnáziu kde studuje nálepky s různými texty typu. "Komunistická mrcha" a nebo "Smrt komunismu". Dokonce prý byla i fyzicky napadena a škola proto povolila týden individuálního studia. Je neuvěřitelné k čemu se dnešní "puběrťáci" sníží. Je to důkaz jejich ubohosti,důkaz toho, že je dnešní mládež opravdu ve školách málo zaměstnána, když mají k řešení takové kraviny jako čí otec je kde a kdo má jaké oblečení. Rešením by byli uniformy a více přísnějších trestů. Dnešní doba to vyžaduje "puberťáci" si zvykli na komfort maminka nebo tatínek přijdou nebo zavolají do školy a všechno za mě vyřeší.

Učitelé v této době nemají skoro žádnou autoritu a žáci si k nim dovolí opravdu hodně. Kolikrát i místo šikany žáků se objevuje šikana učitelů. A to už svědčí o jisté ignoraci jistých pravidel. Někdo by s tím měl něco dělat, protože takhle se pak stát nemůže divit že učitelé chtějí být lépe placeni, když ve svém povolání často nasazují své zdraví a kolikrát i život.

Tyto kauzy nevrhají na český stát zrvona nejlepší světlo, už jen tím že v podstatě děti jsou neuvěřitelně drzí a oprsklí. Své o tom vědí i ti kdo řeší kauzu "záhadně udělených titulů" na vysokých školách. Naše školství klesá v úrovních a časem se může stát že Naše vzdělání nebude v cizině uznáváno. Myslím že semnou mnozí budou souhlasit! Napište mi svůj názor do komentářů, ať je jakýkoliv!

Vaše Kritička

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

For Novys

(Kritička, 20. 2. 2010 12:28)

Nezlob se ale tak to jsi jeden z mála.Většina těch puberťáků sotva chápe co je to učit se a jediné proč do školy chodí je to že tam mají přátelé a baví se přesně tím že urážejí ostatní!

nesouhlasím

(Novys, 17. 2. 2010 18:20)

Já si myslím že to tak není.To jsou jen ti bezmozkové který na školu serou z visoka!Já osobně taky ve škole hovno dělám ale neurážím ani učitele ani spolužáky (pokud se do mě nenavážej) takže laskavě přestaň urážet!

...

(Liviana, 16. 2. 2010 16:42)

No jo máš pravdu já bych jim taky nasadila víc práce ve školách třeba by už konečně dámy a pánové měli víc hlavu na učení než na kritizování svých spolužáků.Za komoušů když se děcka neučili zavírali jim rodiče bylo to poněkud drsné ale všichni do škol chodili!Nikdo se neflákal jako teď..